Foreks Mobile

Finansal Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 83 MB
  • Version 3.4.1
  • Dil Türkçe
  • Firma FOREKS
Menkul kıymet borsalarını ve emtia borsalarını takip etmeniz amacıyla geliştirilen Foreks Mobile uygulamasında ücret ödemeden yer alabilirsiniz.

Foreks Mobile, finans uygulamaları arasında yer alan borsa takibi mobil uygulamalarından biridir. Kolay arayüzü ve kullanışlı seçenekleri doğrultusunda kullanıcıları memnun etmeyi başaran Foreks Mobile ile yatırımlarınızı gerçek veriler doğrultusunda yapın. Uygulamayı kullanmak için iOS akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz.

Foreks Mobile uygulaması eski haline göre yenilenmiş arayüzü ve artan seçenekleri sayesinde kullanıcılarına çok daha kaliteli bir hizmet sunmayı başarmıştır. Akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indireceğiniz Foreks Mobile uygulaması ile VIOP, Pariteler, Dünya Borsa Endeksleri, Tahvil, Eurobond, Vadeli Piyasalar, Libor, Emtia verilerini takip edebilirsiniz.

Borsa hakkında bilgi sahibi olarak akıllı yatırımlar yapmak için sizde uygulamamıza sahip olun ve mobil cihazınızdan gerçekçi verileri değerlendirin. Fiyat artışları ve düşüşlerinde uygulama sizlere anında bildirim sunsun. Bunun için tek yapmanız gereken Foreks'e ücret ödemeden sahip olmak.

Bunların yanı sıra hisse ve semboller için fiyat alarmı tanımlayabilir ve hisse detayında ilişkili haberlere ulaşabilirsiniz. Uygulama istediğiniz dil seçeneğini seçme imkanı sunuyor. Borsa takibinin yanı sıra ekonomik takvim seçeneği ile tüm dünyada günün finansal etkinliklerine ulaşabilirsiniz, bu etkinlikler için takviminize hatırlatıcı kurabilirsiniz. Katılmak istediğiniz etkinlikleri değerlendirebilirsiniz. 

 

 

Foreks Mobile indir
DİĞER SÜRÜMLER